KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16348246
nr 1634 8246
Håkan Stenberg "Ossram". Signerad, daterad 1984, "Arvet". Olja på duk, 99x89 cm, yttermått inklusive ram: 103x93 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 19:40:40
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr